Üretim ve Lojistik

Çiğköfte Evi’nin misyonun başında müşterilerine kaliteli ve sağlıklı gıda ürünlerini sunmak yer almaktadır. Üretim alanlarından, ürünlerin müşterilere ulaştırılmasına kadar geçen tüm süreçler Çiğköfte Evi’nin uzman ekibi tarafından sürekli olarak kontrol edilmekte ve denetlenmektedir.

Modern tesislerde el değmeden üretilen ürünler steril ambalajlarda vakumlanmakta ve gıda güvenliğine uygun şartlarda müşterilere ulaştırılmaktadır.

Uluslararası Geçerliliğe Sahip Gıda Güvenliği Belgeleri

Çiğköfte Evi güvenli gıda üretimini sağlayabilmek için, her türlü koruyucu ve önleyici tedbirin alındığı modern tesislerinde uluslar arası standartlarda faaliyet göstermektedir. Güvenli gıda üretiminin göstergesi olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olan firmamız üstün kalite standartları ile çalışmaktadır. Firmamız ayrıca tüm işletme faaliyetlerini kapsayan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Tüm ürün ve hizmetlerin en kaliteli ortamlarda üretildiğinin ve sunulduğunun kanıtı olan bu belgeler Çiğ Köfte Evi’nin tavizsiz kalite anlayışının göstergeleridir.

Modern Üretim Alanlarından Lojistiğe Kadar Aynı Titizlik

Çiğ Köfte Evi'nin uluslarası geçerliliği olan belgelerle tescillenmiş olan gıda güvenliği aynı titizlikte ürünlerin lojistiğinde de uygulanmaktadır. Üretim anından ürünlerin lojistiğine kadar geçen süreçlerde hijyen ve sağlık kurallarına harfiyen uyulmaktadır. Üretilen çiğ köfteler steril ambalajlarda vakumlanarak müşterilere ulaştırılmaktadır.